Witajcie w restauracji Zezowata Flondra!

Zapraszamy do naszej nowo otwartej restauracji w Sopocie Kamiennym Potoku, gdzie każdy kęs jest podróżą po smakach mórz i oceanów!

Zezowata Flondra to miejsce, gdzie tradycyjne rybne klasyki nabierają nowego blasku. Nasze menu rozbrzmiewa od tytułowej flądry, soczystego łososia, aż po delikatnego pstrąga. Nie zabraknie tu również potraw dla naszych małych Gości, bo u nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Zlokalizowani zaledwie 200 metrów od Sopockiego Aquaparku w pobliżu plaży, nadmorskich alejek i ścieżek rowerowych łączących całe trójmiasto, jesteśmy idealnym wyborem na pyszny obiad, kolację, organizacje imprezy firmowej, bankietu, urodzin, imienin, jubileuszy, rocznic czy integracji firmowej.

Nasz urokliwy lokal posiada dwie sale utrzymane w stylu marynistycznym, które przeniosą Was na pokład statku gotowego do wyruszenia w morską podróż. A jeśli preferujecie świeże powietrze, zapraszamy do naszego ogrodu, gdzie znajdziecie leżaki, hamaki i przestronne miejsce do spożywania posiłków.

Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy prawdziwy raj rozrywki! Zewnętrzny i wewnętrzny plac zabaw, dmuchane zjeżdżalnie oraz mini boiska do piłki nożnej i badmintona sprawią, że dziecięca radość będzie nieograniczona, a Wy będziecie mogli spokojnie delektować się smakiem naszych potraw.

Zapraszamy Was na niezapomnianą podróż po smakach morza w restauracji Zezowata Flondra!

200 m

od Aquaparku

Dania Rybne

i nie tylko

2 sale

oraz ogródek z leżakami

Uroczystości

Imprezy, bankiety, przyjęcia

Dla najmłodszych

Kids menu, plac zabaw, boiska

Nasze menu

Kwintesencja morskich smaków

Dzięki naszym kucharzom rybne klasyki nabierają tu nas nowego blasku. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi menu.

Przyjęcia i uroczystości

Rodzina i znajomi

Wyjątkowe miejsce na zorganizowanie wszelkiego typu spotkań, imprez okolicznościowych, urodzin, imienin, jubileuszy, rocznic! Przy organizacji przyjęć nie ograniczamy się jedynie do menu rybnego.

Imprezy Firmowe 

firma i biznes

Klimatyczne miejsce na zorganizowanie bankietów, kolacji służbowych, integracji firmowych. Przy organizacji przyjęć nie ograniczamy się jedynie do menu rybnego.

Nasz ogród

Relaks wśród zieleni

Od wiosny do końca lata zapraszamy do naszego zewnętrznego ogrodu, gdzie zjecie posiłek wśród otaczającej nas zieleni, lub wypijecie drinka na hamaku.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Zabawa cały rok

Na najmłodszych Gości odwiedzających Zezowatą Flondrę, czeka wiele atrakcji, wewnętrzna sala zabaw, dmuchańce, zewnętrzny plac zabaw, tor przeszkód i miniboisko.

Dwie sale do dyspozycji

Utrzymane w ciepłym stylu marynistycznym

Zapraszamy do kontaktu

Każdego klienta traktujemy indywidualnie

Zadzwoń lub napisz email w celu ustalenia szczegółów.

Zezowata Flondra

Zamkowa Góra 21
81-713 Sopot


Kontakt

Restauracja

+48 577 044 020

 restauracja@zezowataflondra.pl

© 2024
Restauracja Zezowata Flondra